ВО "Свобода"

ENG

28 січня 2016
"Свобода" вимагає розірвати "побратимські стосунки" між Запоріжжям та російським містом Новокузнецьк
"Свобода" вимагає розірвати "побратимські стосунки" між Запоріжжям та російським містом Новокузнецьк

28 січня 2016 року Запорізька обласна організація ВО "Свобода" звернулася до керівництва міської ради з вимогою розглянути на найближчій сесії проєкт рішення про розірвання "побратимських стосунків" між Запоріжжям та російським містом Новокузнецьк.

Запорізькі свободівці надіслали лист-звернення міському голові Запоріжжя Володимирові Буряку та секретарю міської ради Русланові Підоричу, в якому наголошують, що жодне російське місто, зокрема й Новокузнецьк, не може бути побратимом українським населеним пунктам, зокрема Запоріжжю. Націоналісти вимагають на найближчій сесії розглянути питання про скасування побратимства міста з Новокузнецьком в односторонньому порядку.

"Уже два роки частина Донбасу та півострів Крим пербувають під окупацією Росії. Російські бойовики вже вбили тисячі українських воїнів та цивільних громадян. Через російську агресію Україна зазнала також величезних економічних збитків", - зазначено в зверненні до міської влади.

Запорізька "Свобода" нагадала Володимирові Буряку та Русланові Підоричу, що президент РФ Владімір Путін визнав участь у подіях у Криму весною 2014 року російських спецпризначенців. Також у зверненні свободівці наголосили, що Путін нещодавно визнав і те, що російські війська воюють на Донбасі, тому недопустиме ніяке побратимство Запоріжжя з російськими містами.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"