ВО "Свобода"

ENG

22 січня 2016
Запорізька "Свобода" вимагає офіційних вибачень від в.о. голови ОДА Костянтина Бриля за наклеп
Запорізька "Свобода" вимагає офіційних вибачень від в.о. голови ОДА Костянтина Бриля за наклеп

22 січня 2016 року в ефірі одного із місцевих телеканалів від в.о. голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля пролунала наклепницька інформація про Всеукраїнське об'єднання "Свобода", яка не має нічого спільного з реальністю. Зокрема було зазначено, що за "Свободою" немає нічого окрім кримінальних справ, і буцімто націоналістична організація нічого не зробила для Запорізької області.

Вважаємо за необхідне нагадати очільнику області, що за 2014-2016 роки:

1. Запорізька обласна організація ВО "Свобода" брала активну участь в Революції гідності, не ховаючись ні за чиїми спинами.

2. Починаючи з перших днів російської агресії, десятки запорізьких свободівців долучилися до лав Збройних сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів. Четверо наших побратимів мають бойові нагороди за участь в АТО (один - посмертно). Двоє свободівців - Володимир Зюзь та Данило Касьяненко - загинули на передовій, стримуючи навалу терористів.

3. Фронтова волонтерська служба нашої організації визнана кращою в області за підсумками 2014 року. Двоє запорізьких свободівців-волонтерів нагороджені медалями "За гідність та патріотизм".

4. Наші активісти організували низку національно-патріотичних акцій - Марш солідарності з жертвами тероризму "Я - Волноваха" 18.01.2015, Парад вишиванок 21.05.2015, парад до Дня Незалежності України 24.08.2015. Представники влади, попри неодноразові запрошення, не взяли участі в цих акціях.

5. Наші активісти ініціювали та добилися ухвалення низки важливих соціальних рішень на сесіях Запорізької міської ради - №68 від 09.10.2014, №50 від 26.08.2015, №43 від 07.10.2015 - щодо перегляду тарифів на опалення та гарячу воду, створення вулиці та 16 провулків у Шевченківському районі міста Запоріжжя. Усе це ми зробили, не маючи жодного місцевого депутата. Нехай інші покажуть такий результат!

6. Незважаючи на спротив місцевої влади та частково правоохоронних органів, нам вдалося зупинити нелегальний продаж алкоголю в центрі Запоріжжя.

7. Завдяки наших зусиллям до селищ Південне та Кремінь їздить додатковий вечірній рейс маршрутного таксі №22.

8. Разом з громадою Оріхівського району ми не допустили влади чиновницю, яка десять років кришувала весь бізнес та бюджетні потоки на цій території.

9. Після нашого втручання Державна фінансова інспекція визнала незаконним тендер в обласній бібліотеці, яка по завищених цінах закупила антиукраїнську літературу.

10. ВО "Свобода" - єдина, хто відкрито виступив проти незаконних звільнень працівників з МКП "Основаніє".

11. Тільки після нашого втручання офіцеру ЗСУ виплатили компенсацію, якої він чекав вісім місяців, попри рішення суду.

Вимагаємо:

1. Не пов'язувати нашу організацію з відвертими шахраями та кримінальними елементами.

2. Опублікувати на офіційному сайті Запорізької обласної державної адміністрації спростування наклепницьких заяв в.о. голови ОДА Костянтина Бриля на адресу Запорізької обласної організації ВО "Свобода", озвучені ним в телеефірі 22 січня 2016року.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"