ВО "Свобода"

ENG

20 травня 2016
Михайло Головко: МВС та СБУ мають звернути увагу на антиукраїнську діяльність міського керманича Мелітополя
Михайло Головко: МВС та СБУ мають звернути увагу на антиукраїнську діяльність міського керманича Мелітополя

"В органах української влади донині перебуває російська агентура, що свідомо знищує державу зсередини. Прикладом є міський голова Мелітополя, що на Запоріжжі, Сергій Мінько. Однак попри його антиукраїнську діяльність, ні СБУ, ні МВС не вживають щодо нього жодних заходів. У зв'язку з цим вимагаю від правоохоронців порушити кримінальну справу проти цієї особи та притягти її до відповідальности". Про 20 травня 2016 року, виступаючи у парламенті, заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко.

Свободівець розповів, що до нього звернулася громадськість Мелітополя з приводу сепаратистських поглядів міського керманича та продемонстрував відеозапис за участи Сергія Мінька в антиукраїнських акціях.

"Ця особа підтримувала проросійські акції, свого часу він закликав підписати договір про Митний союз, зараз займає антиукраїнську позицію, перебуваючи на посаді міського керманича українського міста. Неприпустимо, що на дії явного сепаратиста закривають очі МВС і СБУ. Закликаю порушити кримінальну справу щодо цієї особи та притягнути її до відповідальности. У час, коли наші хлопці боронять українську землю ціною власного життя, неприпустимо, аби подібні сепаратисти підривали державу ізсередини", - зазначив Михайло Головко.

Прес-служба ВО "Свобода"