ВО "Свобода"

ENG

8 грудня 2015
Костянтин Денисов: Новообрані місцеві депутати не мають жодної програми розвитку Запоріжжя
Костянтин Денисов: Новообрані місцеві депутати не мають жодної програми розвитку Запоріжжя

8 грудня 2015 року заступник голови Запорізької обласної організації ВО "Свобода", кандидат економічних наук Костянтин Денисов взяв участь у обговоренні питань місцевого самоврядування в етері каналу "Запоріжжя".

Націоналіст повідомив про конкретні досягнення партії в розвитку місцевого самоврядування у Запоріжжі. Саме націоналісти ініціювали перегляд тарифів на гарячу воду та опалення, створення вулиці та 16 провулків у Шевченківському районі для вирішення проблеми "дачної прописки" тамтешніх жителів, запуск вечірнього рейсу автобусного маршруту № 22.

Користуючись трансляцією у прямому етері, Костянтин Денисов також звернувся до правоохоронних органів з вимогою провести розслідування з приводу незаконних звільнень працівників МКП "Основаніє".

Під час програми новообрані депутати міської та обласної ради, а також колишні очільники міста намагалися довести, що місцеві депутати мають займатися питанням добудови мостів через Дніпро, квотами на експорт брухту та ставками ввізного мита на автомобілі. Свободівець на це зазначив, що ці питання є компетенцією уряду та парламенту, але аж ніяк не місцевого самоврядування. А подібні заяви депутатів свідчать про відсутність у них чітких програм розвитку міста.

"Партії-одноденки за допомогою ситуативних гасел та олігархічних капіталів прорвалися до влади та відразу забули проблеми своїх виборців. Ба більше, вони їх і не знали, адже свою увагу приділяють питанням, які не входять до їх компетенції. Свободівці регулярно спілкуються з городянами та допомага.nm їм у розв'язанні наболілих питань", ‒ зазначив Костянтин Денисов.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"