ВО "Свобода"

ENG

21 червня 2016
Олесь Побел: У боротьбі за українську державність молоді слід орієнтуватися на чин Євгена Коновальця
Олесь Побел: У боротьбі за українську державність молоді слід орієнтуватися на чин Євгена Коновальця

21 червня 2016 року активіст Запорізького осередку ВГО "Сокіл" Олесь Побел в етері радіо "Запоріжжя" поспілкувався з журналістами про постать Євгена Коновальця та розповіли про ватру на березі Дніпра, яку "сокільці" провели з нагоди 125-річчя засновника ОУН.

"Сокілець" розповів про захід, організований націоналістичною молоддю. (Докладніше: zaporizhzhya.svoboda.org.ua). Олесь Побел зазначив, що націоналісти мають бути сильні не лише фізично, а й інтелектуально, тому захід почали з тренування із рукопашу, після чого Арнольд Сокульський провів для молоді історичну лекцію. На березі Дніпра професор розповів "сокільцям" про шлях боротьби Коновальця та середовище, в якому він діяв. На думку організаторів, проводити такі лекції у лоні природи - це додаткова перевага, адже в такому середовищі інформація краще сприймається та засвоюється.

"Для мене Євген Коновалець - це одна із колон, на якій стоїть Україна. Він надав величезного поштовху боротьбі українців за визволення народу, самоідентифікації українців як нації. Маємо знати минуле, пам'ятати героїв, які самопожертвою здобували волю для свого народу. Адже їхня боротьба за Українську державу ще не закінчилася, нащадки мають продовжити справу героїв. І молоді у цьому варто орієнтуватися на таких людей як Євген Коновалець", - зазначив активіст ВГО "Сокіл" Олесь Побел.

Прес-служба Запорізької "Молоді Свободи"