ВО "Свобода"

ENG

14 вересня 2016
Костянтин Денисов: Власна національно орієнтована еліта - єдиний шлях порятунку України
Костянтин Денисов: Власна національно орієнтована еліта - єдиний шлях порятунку України

14 вересня 2016 року заступник голови Запорізької обласної організації ВО "Свобода", кандидат економічних наук Костянтин Денисов взяв учать в етері програми "Відкрита студія" на телеканалі "Запоріжжя". Гості обговорювали причини бідности українців та шляхи розв'язання цієї наболілої проблеми.

Костянтин Денисов назвав дві основні причини сьогоднішньої бідности населення в Україні - захмарні тарифи ЖКГ та високий рівень корупції: "Для власних потреб українців цілком достатньо газу вітчизняного видобутку, вартість якого не потребує жодної прив'язки до імпортного палива, тим більше з країн ЄС. Тарифи на газ завищені щонайменше у два рази, вони є джерелом надприбутків для енергетичних олігархів, які контролюють облгази".

Націоналіст зазначив, що навіть після різкого підвищення тарифів МВФ не дав Україні кредиту, адже на заваді цьому стоїть нечувана корупція з боку найвищих посадових осіб. Навіть ухвалені антикорупційні ініціятиви нинішня псевдокоаліція намагається нівелювати в будь-який спосіб. Чиновники будь-якого рівня піклуються лише про власні статки та інтереси. Проблеми нації їх абсолютно не хвилюють.

"Біля керма держави сьогодні опинилося багато чужоземців. Вони розглядають Україну як чергове місце працевлаштування, черговий "запис до трудової книжки". Змінити все під силу тільки власній національно орієнтованій еліті, для якої Україна буде сенсом життя та ідеалом майбутнього.

Сьогодні вже бачимо представників такої еліти - добровольці, волонтери, учнівська та студентська молодь, малий та середній бізнес. Вони робили Революцію гідности, вони першими пішли на фронт, їм розбудовувати українську самостійну соборну державу", - зазначив Костянтин Денисов.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"