ВО "Свобода"

ENG

27 вересня 2016
Костянтин Денисов: Свобода готова захистити людей від незаконних дій посадовців ПАТ "Запоріжгаз"
Костянтин Денисов: Свобода готова захистити людей від незаконних дій посадовців ПАТ "Запоріжгаз"

27 вересня 2016 року заступник голови Запорізької обласної організації ВО "Свобода", кандидат економічних наук Костянтин Денисов взяв участь в програмі "По суті" на ТК "Запоріжжя".

Гості етеру обговорили критичну ситуацію, що виникла через незаконні дії ПАТ "Запоріжгаз" з примусу жителів міста до встановлення будинкових лічильників газу.

Костянтин Денисов на початку програми зазначив, що газове питання в Україні є абсолютно корумпованим і позбавленим економічного обґрунтування. В якості прикладу націоналіст привів чинні тарифи на газ для населення, які реально завищені мінімум у два рази.

"Тарифи на газ для населення влада прив'язала до европейських цін. При цьому геть забула встановити европейський рівень заробітної плати".

Націоналіст зауважив, що цілковита безкарність газових олігархів призвела не тільки до встановлення здирницьких тарифів, але й робить простих людей заручниками газових контор. Останні на власний розсуд трактують закони, хоча це обов'язок Конституційного суду. Обов'язок газових компаній - виконувати покладені на них завдання. Профільний закон чітко вимагає від них встановити квартирні лічильники населенню до 1 січня 2018 року. Там немає жодного слова про якісь будинкові лічильники.

"Запоріжці мають законне право вимагати безкоштовного встановлення газового лічильника у своїх квартирах. Якщо газова компанія відмовить їм - ми готові захистити права простих людей, використавши для цього всі передбачені законом методи", - зазначив кандидат економічних наук, заступник голови Запорізької обласної організації ВО "Свобода" Костянтин Денисов.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"