ВО "Свобода"

ENG

9 листопада 2016
Костянтин Денисов: Кожен свободівець у місцевих радах виконує обіцянки, дані українцям на виборах
Костянтин Денисов: Кожен свободівець у місцевих радах виконує обіцянки, дані українцям на виборах

9 листопада 2016 року заступник голови Запорізької обласної організації ВО "Свобода", кандидат економічних наук Костянтин Денисов взяв участь в ток-шоу "Відкрита студія" на телеканалі "Запоріжжя". Гості етеру обговорювали стан та перспективи розвитку Запорізької области.

На початку етеру гостей передачі спитали, чого очікувати Україні від результатів виборів Президента США. Костянтин Денисов зазначив: "Українцям слід сподіватися лише на власні сили, не очікуючи ласки від инших країн та не зважати на кадрові рішення їхніх виборців. Опора на власні сили формуватиме повагу до України з боку світового співтовариства, яка сьогодні через капітулянтські настрої влади серйозно похитнулася".

Велику роль у розвитку власних сил Української держави відіграють місцеві органи влади, де після останніх виборів сформовані потужні фракції націоналістів.

"Партія йшла на вибори з чіткою програмою та реальними обіцянками, підкріплюючи їх конкретними справами. Цю політику продовжуємо і зараз, результатом чого є визнання досягнень свободівських міських голів та активна націєзахисна позиція депутатських фракцій.

Керівник Тернополя Сергій Надал очолив рейтинг відповідальних міських голів, "мер" Хмельницького Олександр Симчишин - найкращий у протидії корупції, очільник Івано-Франківська Руслан Марцинків увів місто до числа найкращих у Центральній та Східній Европі", - повідомив націоналіст про успіхи керівників на місцях.

Костянтин Денисов розповів, як місцеві націоналісти також виконують свої обіцянки. "Достатньо згадати протидію сепаратизму у Бердянську, активну участь в декомунізації, популяризацію української мови та національної ідеї загалом, резонансні акції щодо соціяльного захисту учасників російсько-української війни.

Ми чесні, відкриті та прогнозовані для українців. Не змінюємо позиції чи переконань, даємо та виконуємо обіцянки. Єдині та монолітні зі своєї нацією", - зазначив заступник голови Запорізької обласної організації ВО "Свобода" Костянтин Денисов.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"