ВО "Свобода"

ENG

1 лютого 2017
У Запоріжжі скоєно напад на журналіста газети ВО "Свобода" Олександра Шевельова
У Запоріжжі скоєно напад на журналіста газети ВО "Свобода" Олександра Шевельова

1 лютого 2017 року близько 21:00 на журналіста газети Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олександра Шевельова було скоєно напад під час фіксації ДТП.

Працівник служби безпеки машинобудівного Шевченківського району перешкоджав фіксації ДТП в результаті чого було пошкоджено фотокамеру журналіста. Це все відбувалося на очах патрульної поліції, яка і затримала нападника. Правопорушника доставлено до Вознесенівського відділку поліції.

Журналіст подав заяву щодо злочину скоєного проти нього передбаченого ст.171 Кримінального кодексу України "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів".

"Нікому не вдасться уникнути відповідальності за такі ганебні злочини проти журналістів. Це вже не перший випадок нападу на працівників ЗМІ в нашому місті, сподіваємось правоохоронні органи та суд дадуть гідну оцінку цьому випадку. Запорізька "Свобода" слідкуватимемо за перебігом слідства та інформуватимемо про це громадськість", - наголосив заступник голови Запорізької обласної організації ВО "Свобода" Костянтин Денисов.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"