ВО "Свобода"

ENG

13 березня 2017
У Запоріжжі відкрили пам'ятну дошку загиблим добровольцям у московсько-українській війні
У Запоріжжі відкрили пам'ятну дошку загиблим добровольцям у московсько-українській війні

13 березня 2017 року в Заводському районі міста Запоріжжя по вулиці Добровольчих батальйонів відбулося відкриття інформаційної дошки, що присвячена запорізьким добровольцям, які полягли боротьбі за Україну.

Серед загиблих Героїв були вшановані націоналісти-свободівці: наймолодший доброволець окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ" Данило Касьяненко з позивним "Телефончик" та найстарший ‒ Володимир Зюзь із Бердянщини. Обидва воїни загинули внаслідок військового протистояння українських добровольців і російських окупаційних військ на донецькому напрямку.

Право відкрити інформаційну дошку надали батькам Данила Касьяненка ‒ Костянтину та Марині Касьяненко. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчанням та покладанням квітів.

"Добровольці ‒ це саме ті люди, які зупинили російську агресію. Це люди, які дали час оговтатись Україні, зберегти її державність. Ми повинні їх пам'ятати, ми повинні навчатися на їхніх прикладах. Це герої новітньої історії України, про яких у майбутньому розповідатимуть на уроках школярам та студентам і які в подальшому своєму житті будуть спиратись на їхній справжній подвиг", ‒ зазначив голова Запорізької обласної організації ВО "Свобода" Тимур Книш.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"