ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
Бердянські свободівці відзначили День українського добровольця урочистим мітингом
Бердянські свободівці відзначили День українського добровольця урочистим мітингом

14 березня 2017 року у Бердянську місцева організація ВО "Свобода" разом із добровольцями, небайдужими бердянцями, прикордонниками, самообороною міста, депутатами, представниками міськради, волонтерами і духовенством провели на площі Єдности Бердянська мітинг, присвячений Дню українського добровольця.

Учасники акції наголосили, що в новітній історії України з'явилися визначна дата ‒ 14 березня. Щороку в цей день y нашій державі відзначатимуть День українського добровольця.

У березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіяльну цілісність своєї держави, сотні майданівців та тисячі добровольців з усієї країни відправились на передову.

Так розпочався бойовий шлях перших добровольчих батальйонів.

"Всеукраїнське об'єднання "Свобода" з перших днів війни бере активну участь у формуванні як добровольчих батальйонів, так і в організації волонтерської діяльности. Більше тисячі свободівців вже пройшли горнило війни.

У лютому 2015 року був заснований "Легіон Свободи" ‒ об'єднання усіх членів партії та прихильників, які в складі Збройних Сил України, Національної гвардії, спецпідрозділів МВС та добровольчих батальйонів беруть участь у російсько-українській війні. "Легіон Свободи" втратив 34 бійця, більше 100 бійців зазнали поранення різного ступеню тяжкости", ‒ зазначив на мітингу голова Бердянської районної організації ВО "Свобода" Микола Тюркеджи.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"