ВО "Свобода"

ENG

11 квітня 2017
Запорізька "Свобода" пропонує продати пам'ятник Лєніну, а кошти спрямувати на лікування ветеранів московсько-української війни
Запорізька "Свобода" пропонує продати пам'ятник Лєніну, а кошти спрямувати на лікування ветеранів московсько-української війни

11 квітня 2017 року в Запорізькій міській раді відбувся круглий стіл, присвячений подальшій долі демонтованого пам'ятника Лєніну. Участь у заході взяв заступник голови Запорізької міської організації ВО "Свобода" Василь Жила.

Під час круглого столу лунали окремі заклики відновити пам'ятник на попередньому місці або продати його на брухт.

Свободівець вніс пропозицію продати демонтований пам'ятник як історичну скульптуру за кордон, а виручені кошти спрямувати на лікування та оздоровлення учасників московсько-української війни. У відповідь на істеричні закиди комуністів націоналіст запропонував їм викупити пам'ятник за власні кошти, які вони отримують від Путіна.

"Якщо є можливість позбутися тоталітарного пам'ятника з користю для ветеранів визвольної війни на Донбасі ‒ її треба використовувати. А часи комуністів вже минули, вони так само зникнуть слідом за пам'ятниками їхнім кривавим вождям", ‒ зазначив Василь Жила.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"