ВО "Свобода"

ENG

13 квітня 2017
Костянтин Денисов представив Національний маніфест на Міжнародній конференції студентів і молодих вчених
Костянтин Денисов представив Національний маніфест на Міжнародній конференції студентів і молодих вчених

13 квітня 2017 року на базі Запорізького національного університету відбулося відкриття XІ Міжнародної конференції студентів і молодих вчених "Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави".

На відкритті заходу виступив голова Запорізької міської організації ВО "Свобода", кандидат економічних наук Костянтин Денисов. Він представив основні положення Національного маніфесту, підписаного 16 березня 2017 року ВО "Свобода" спільно з bншими націоналістичними організаціями.

Найбільшу дискусію у присутніх викликали вимоги Національного маніфесту щодо заборони приватизації стратегічних підприємств та продажу земель сільськогосподарського призначення. Свободівець на конкретних статистичних даних і фактах довів обґрунтованість такої вимоги, наголосивши що це є не популізмом, а національними інтересами України. Ігнорування цих інтересів може викликати прогнозований спротив нації.

Зрештою присутні відзначили необхідність перегляду принципів управління державними підприємствами та суперечливу перспективу відкриття ринку сільськогосподарських земель.

"Національний маніфест визначив той перелік вимог, які нація ставить перед владою. Невиконання цих вимог дорого обійдеться не тільки нинішній тимчасовій владі, але й всій Україні в цілому. Водночас це дієва стратегія виходу країни з тривалої кризи та збереження гідного місця на політичній карті світу", ‒ зазначив Костянтин Денисов.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"