ВО "Свобода"

ENG

15 квітня 2017
У Запоріжжі пройшов марш на честь Петра Болбачана
У Запоріжжі пройшов марш на честь Петра Болбачана

15 квітня 2017 року у Запоріжжі ВО "Свобода", ВГО "Сокіл", "Національній корпус" та "Правий сектор" провели спільний марш, присвячений 99-й річниці визволення Запоріжжя від більшовиків в ході Кримської операції полковника армії УНР Петра Болбочана.

Учасники акції зібрались на площі Запорізькій, вишукувались у колону і рушили по проспекту Соборному до Майдану Героїв. Вході акції учасники палили фаєри. На Майдані Героїв відбувся мітинг, на якому виступили представники ВО "Свобода", "Національного корпусу", "Правого сектора", ветерани московсько-української війни.

"Сьогодні, як і майже 100 років тому, ситуація не змінилась. Ми маємо війну з тим самим ворогом, свавілля влади та пограбування нею держави. В нас був великий досвід нашої героїчної боротьби за Україну, були перемоги і поразки. Найголовніше ‒ ми робимо висновки, щоби не повторити тих помилок минулого, які коштували нам незалежности, тому нині націоналісти об'єднались заради перемоги у боротьбі за соборну вільну Україну", ‒ наголосив, виступаючи на мітингу, ветеран московсько-української війни, голова Запорізької обласної організації Тимур Книш.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"