ВО "Свобода"

ENG

17 травня 2017
Тимур Книш розповів школярам про війну на Донбасі
Тимур Книш розповів школярам про війну на Донбасі

17 травня 2017 року Тимур Книш завітав до запорізької школи № 103, щоби розповісти про московсько-українську війну на Донбасі.

Ветеран московсько-української війни Тимур Книш, розповів про добровольчий рух, історію створення батальйону "Донбас", у лаві якого він воював, та волонтерський рух, який відіграв дуже важливу роль у цій війні. Крім того, націоналіст розповів про Іловайську трагедію та полон, в якому перебував.

Поки влада не могла знайти собі ради і не знала, що робити після окупації Криму та московської навали на Донбасі, добровольці й волонтери перші стали на захист Батьківщини, саме вони підняли армію, яку впродовж 23-х років цілеспрямовано розвалювали. На жаль, тоді пішло з життя багато кращих дітей України, ‒ зазначив Тимур Книш про велику роль добровольців та волонтерів: ".

Ветеран московсько-української війни, голова Запорізької обласної організації ВО "Свобода" Тимур Книш наголосив, що після перемоги у війні з Москвою повстане питання відродження України, а основною опорою цього процесу буде молодь, саме тому її слід виховувати в дусі патріотизму.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"