ВО "Свобода"

ENG

29 травня 2017
У Запоріжжі відбулася презентація книги про місцевий Майдан
У Запоріжжі відбулася презентація книги про місцевий Майдан

29 травня 2017 року в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація книги місцевої письменниці Людмили Віслоух "Майдан… і далі". На заході були присутні запорізькі свободівці та сокільці.

Націоналісти стали одними з героїв документально-публіцистичного видання про бурхливі події 2013-2014 років, які змінили усе життя країни раз і назавжди.

Як запевнила відвідувачів презентації Людмила Віслоух, така книга єдина у своєму роді, адже інші письменники про Майдан не писали і не пишуть. Книга була написана восени 2014 року, але видати її обмеженим накладом у кількості 100 примірників вдалось лише зараз.

"Авторка писала документально-журналістське дослідження під час Революції Гідності, тому у книзі можна відчути неначе всі події трапились лиш вчора. Запорізькі націоналісти були активними учасниками запорізького та київського майданів, тому дуже приємно, що про нас пишуть у книгах. Це видання є важливим для усього суспільства, адже воно не дає забути і по сьогодні, що нам довелось пережити під час революції", ‒ зазначила заступник голови Запорізької обласної організації ВО "Свобода" Ярина Геращенко.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"