ВО "Свобода"

ENG

4 червня 2017
Олег Тягнибок у Запоріжжі відвідав обласну конференцію "Свободи" та провів зустріч із громадою
Олег Тягнибок у Запоріжжі відвідав обласну конференцію "Свободи" та провів зустріч із громадою

4 червня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок із робочим візитом завітав до Запоріжжя, де відвідав низку заходів із прихильниками та партійним активом.

У Запорізькому краєзнавчому музеї Олег Тягнибок взяв участь у конференції обласної організації "Свободи", де було проведено низку кадрових змін у зв'язку з переходом очільників обласної і міської організації на державну службу. Обласна конференція одностайно обрала новим головою Запорізької обласної організації ВО "Свобода" Андрія Астраханцева, а Запорізької міської ‒ Леоніда Полякова.

Після цього очільник націоналістичної сили провів зустріч із прихильниками Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та патріотичними містянами.

Лідер націоналістів розповів про політичну ситуацію в Україні, зачитав пункти національного маніфесту, який був підписаний між націоналістичними силами ‒ ВО "Свобода", "Національним корпусом", "Правим сектором".

Спілкуючись із людьми, Олег Тягнибок зазначив: "Свого часу влада крадіїв та казнокрадів "роздерибанила" стратегічні підприємства, відібравши їх в українців. Сьогодні ж можновладці хочуть відібрати найцінніше, що є в народу ‒ його землю, проштовхуючи закон про ринок землі сільськогосподарського призначення".

Також він наголосив на тому, що Україні конче потрібна справжня, а не бутафорна люстрація.

"Ми пропонували провести повноцінну люстрацію ще за часів Ющенка, позбавивши права обиратися на державні посади комуністів, кучміcтів та каґебістів. Але тоді ніхто до нас не дослухався. Уже після Революції Гідности закон про очищення влади таки ухвалили, однак запізно ‒ аж у серпні 2014 року. До того ж у такому спотвореному вигляді, що при владі лишилися практично ті ж самі. Не непроведення докорінної люстрації ми бачимо зараз", ‒ зауважив лідер націоналістів.

Під час бесіди очільник ВО "Свобода" Олег Тягнибок згадав і про Мінські угоди: "Знаючи, що представниками України в Мінських угодах є українофоби, ми чудово розуміємо, що ці угоди не вигідні нашій державі й рішення ухвалюються всупереч національним інтересам. Сьогодні Україна повинна вимагати у країн-гарантів Будапештського меморандуму дієвих рішень щодо агресивних дій Москви на Донбасі та Криму".

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"