ВО "Свобода"

ENG

5 липня 2017
Суд вчергове відмовив запорізькому "регіоналу" у скасуванні декомунізації
Суд вчергове відмовив запорізькому "регіоналу" у скасуванні декомунізації

5 липня 2017 року відбулося засідання Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у справі перейменування у Запоріжжі вулиці Кремлівської на вулицю героя Небесної сотні Сергія Синенка.

Участь у засіданні взяли активісти Запорізької міської та Дніпровської міської організацій ВО "Свобода", "Правого сектору", родичі Сергія Синенка, ветерани московсько-української війни.

Свободівці в приміщенні суду по справі перейменування вулиці
Свободівці в приміщенні суду по справі перейменування вулиці

Третьою стороною у справі виступив запорізький свободівець Костянтин Денисов, який аргументовано довів законність рішення про перейменування вулиці Кремлівської. Правильність перейменування була також підтверджена листом Українського інституту національної пам'яти.

Зрештою, суд відмовив позивачу ‒ колишньому депутату-"регіоналу" ‒ у його апеляційній скарзі.

Засідання суду
Засідання суду

Нагадаємо, що 17 лютого 2017 року свободівці разом із проукраїнською громадою виграли цю справу у Запорізькому окружному адміністративному суді (zaporizhzhya.svoboda.org.ua).

"Будь-які спроби скасувати декомунізацію приречені на провал. Є закон та вимоги часу, їх треба виконувати. Ми задоволені тим, що вдалося зберегти пам'ять про Небесну сотню у Запоріжжі", ‒ зазначив свободівець Костянтин Денисов.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"