ВО "Свобода"

ENG

28-29 липня 2017
Народний депутат України Юрій Левченко з робочим візитом відвідав Запорізьку область
Народний депутат України Юрій Левченко з робочим візитом відвідав Запорізьку область

28 та 29 липня 2017 року голова підкомітету з питань оцінки законопроєктів щодо впливу на показники б'юджету та відповідности б'юджетному законодавству Комітету Верховної Ради України з питань б'юджету свободівець Юрій Левченко провів зустрічі з громадами Запоріжжя, Мелітополя, а також Бердянська. Крім того, Юрій Левченко провів особистий прийом громадян у Запоріжжі. Під час зустрічей націоналіст обговорив із жителями области поточну ситуацію в Україні, діяльність Верховної Ради та перспективи розвитку країни на найближчий час.

Спілкуючись зі свободівцем, жителі краю неодноразово наголошували, що чинну владу абсолютно не хвилюють проблеми простих українців. Олігархи навмисно знищують середній клас, аби перетворити всю країну на жебраків, якими потім легко керувати. Також людей хвилювало питання проведення дострокових президентських і парламентських виборів як єдина можливість змінити життя на краще.

Зустріч Юрія Левченка з громадою Бердянська
Зустріч Юрія Левченка з громадою Бердянська

На питання людей Юрій Левченко зауважив: "Ця Верховна Рада не здатна ухвали жодного рішення, яке б дійсно покращило життя простих українців. Фактична коаліція з "БПП", "Народного Фронту", уламків "Партії регіонів" та періодично опозиція є слугами олігархів, а тому вони не підуть назустріч громадянам, бо це не вигідно їхнім господарям. Єдиною можливістю для українців покращити життя, це обрати як мінімум 226 нормальних депутатів, а для цього виборцям треба змінити мислення, припинити голосувати за тих, хто намагається їх купити гречкою та лавками. Слід сісти і проаналізувати біографію та програму всіх кандидатів та вибрати дійсно гідну людину".

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"