ВО "Свобода"

ENG

18 вересня 2017
Запорізькі свободівці долучилися до мітингу на підтримку ветерана АТО
Запорізькі свободівці долучилися до мітингу на підтримку ветерана АТО

18 вересня 2017 року Запорізька організація ВО "Свобода" долучилася до спільної акції з "Національним корпусом", "Правим сектором", а також організацією ветеранів АТО. Приводом для мітингу перед міською радою став інцидент, що стався 16 вересня, коли свободівця-ветерана АТО Андрія Грушевського водій однієї з маршруток відмовився безкоштовно перевозити, а згодом ще й завдав травм.

Близько сотні людей зібралися під стінами мерії, вимагаючи виконання закону про безкоштовне перевезення учасників бойових дій. Причиною мітингу стало те, що незадовго до цього свободівця, ветерана і учасника бойових дій в одному із маршрутних автобусів міста відмовилися перевозити безкоштовно навіть за наявности посвідчення УБД. Словесний конфлікт переріс у бійку. Обидві сторони зазнали значних травм, з цього приводу зараз відкрито кримінальне провадження і відбувається розслідування.

Учасники мітингу висунули вимогу притягнути винного в побитті до кримінальної відповідальности, в усіх маршрутних автобусах міста розмістити інформацію про безкоштовне перевезення учасників бойових дій. На виконання висунутих вимог владі дали тиждень.

"Цю ситуацію ми будемо вивчати і розбиратися з нею. Від себе хочу заявити, що наші відносини з перевізниками будуються на договорах. 11 серпня виконком затвердив проєкт, за яким перевізник зобов'язаний забезпечити перевезення усіх пільговиків, в тому числі учасників АТО. Всім перевізникам донесено цю інформацію. 16 вересня стався інцидент, і нехай правоохоронці дають йому оцінку. Що ж до пільгового проїзду, то це проблема не одного маршруту, а всього міста", ‒ зазначив начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв'язку Запорізької міськради Олександр Власюк.

Наприкінці заходу мітингувальники на 20 хвилин перекрили рух центральним проспектом міста, не пропускаючи маршрутки, маршрутні таксі та автобуси.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"