ВО "Свобода"

ENG

20 жовтня 2017
За підтримки свободівців у Бердянську презентували збірку віршів
За підтримки свободівців у Бердянську презентували збірку віршів

20 жовтня 2017 року в Бердянській центральній бібліотеці відбувся урочистий захід на творчо-тематичну тему, який провели ГО "Легіон Свободи", Бердянська міська організація ВО "Свобода" разом із громадськістю міста.

Літературно-патріотичний захід був присвячений 75-річчю створення УПА та Дню захисника України. На зустрічі відбулася презентація брошури патріотичних віршів, присвячених сучасним воїнам та подіям на Донбасі "Скажіть, що ВИ живі!", що була видана за фінансування міського партійного осередку ВО "Свобода". На заході були присутні учасники бойових дій на Сході, волонтери, поети, члени бердянського об'єднання "Просвіта", музичний колектив "Мрія", гості із Запоріжжя та Бердянського району.

"Сьогодні ми з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців і висловлюємо слова щирої вдячности людям, які захищали Соборність і незалежність України в ХХ столітті і продовжують її відстоювати в ХХІ столітті. Боротьба за незалежність України триває і нині. На Донбасі, на превеликий жаль, четвертий рік гинуть наші патріоти ‒ воїни української армії та добровольці. Серед загиблих ‒ герої з Бердянська. Схилімо голови низько перед пам'яттю і чином славних синів України ‒ героїв УПА, героїв Небесної сотні та героїв неоголошеної війни", ‒ наголосив голова громадської організації "Всеукраїнська спілка ветеранів АТО "Легіон Свободи" Запорізької области Микола Тюркеджи.

Творча частина заходу відбулася у вигляді презентації брошури "Скажіть, що ВИ живі!". Місцеві поети зачитали свої вірші, запорізькі гості та капела "Мрія" співали нові патріотичні пісні.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"