ВО "Свобода"

ENG

16 січня
Свободівського добровольця московсько-української війни звинувачують у хуліганстві
Свободівського добровольця московсько-української війни звинувачують у хуліганстві

16 січня 2018 року Запорізька "Свобода", міський осередок ВГО "Сокіл" та "Правий сектор" відвідали судилище над свободівцем, добровольцем та інвалідом війни Святославом-Андрієм Грушевським. Під час суду лунали націоналістичні гасла.

На свободівця подав до суду водій маршрутки, який звинувачував його у побитті за ч. І ст. 296 Кримінального кодексу України. Інцидент стався в вересні 2017 року, коли водій маршрутного таксі відмовлявся везти учасника бойових дій, після чого образив та розсік йому губу. Водій маршрутки звинувачував ветерана в тому, що той тричі розбив йому ніс і зламав палець, хоча це ніде не зпдокументовано. Крім того, "потерпілий" наголосив, що ветеран АТО бив його обома руками, хоча він є інвалідом війни і одна рука в нього пошкоджена.

Після годинної перерви суд направив справу на доопрацювання прокурору, оскільки в матеріялах справи багато помилок. Також суд встановив: щодо Святослава-Андрія Грушевського було порушено конституційне право на захист. Рішення суду люди зустріли оплесками.

"Громада має стежити за подальшими діями прокурора та сторони обвинувачення. Лише разом нам вдасться побороти беззаконня правоохоронних органів. Якщо ми не будемо разом, то нас з'їдять поодинці", ‒ наголосив свободівець Костянтин Денисов.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"