ВО "Свобода"

ENG

22 січня
До Дня соборности в Бердянську провели патріотичний захід
До Дня соборности в Бердянську провели патріотичний захід

22 січня 2018 року в приміщенні центральної бібліотеки в м. Бердянськ відбувся історико-тематичний захід "Єднання заради незалежности" до Дня соборности України. Організаторами заходу виступила Бердянська "Свобода", а також "Легіон Свободи".

До заходу долучились: центральна бібліотека, громадські організації, ветерани московсько-української війни, Рух захисту української мови, волонтери, дитяча студія "Теремок", народний драмтеатр, хорова капела "Промінь".

Голова ветеранської організації "Легіон Свободи" в Запорізькій області Микола Тюркеджи нагородив волонтерів подяками від добровольчого батальйону "Карпатська Січ" за їхню безцінну підтримку та допомогу.

"Соборність ‒ це символ боротьби за волю, а також порозуміння між людьми і часточка надії і віри у майбутнє. Україна ‒ рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми", ‒ зазначив голова комбатантського об'єднання "Легіон Свободи" в Запорізькій області Микола Тюркеджи.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"