ВО "Свобода"

ENG

24 лютого
В умовах обмеженого забезпечення запорізький "Легіон Свободи" продовжує постачати "Карпатську Січ"
В умовах обмеженого забезпечення запорізький "Легіон Свободи" продовжує постачати "Карпатську Січ"

24 лютого 2018 року відбувся черговий волонтерський виїзд групи "Веселівський оберіг" та запорізького "Легіону Свободи" до вояків 93 ОМБр, які, не дивлячись на погодні умови, облаштовують позиції на новому місці.

Завдяки старанням бійця Окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ" Інни Рєзнік, небайдужих жителів Веселівського району, Бердянська, Миколаєва, частину потреб вдалося закрити. А домашні гостинці, які привезли волонтери, завжди піднімають настрій хлопцям, нагадують, що про них не забувають ні на мить.

"Що би хто не говорив про повне забезпечення армії, я бачу те забезпечення в кожній волонтерській поїздці… І воно зовсім не тішить, адже хлопцям було видано лише 30% продуктів від наявних потреб. Прикро, що гроші на армію спрямовують, а вони розчиняються в повітрі.

Та нашу пильність не вдасться приспати ніяким брехунам, які запевняють, що "волонтери вже не потрібні, бо армія всім забезпечена". Було б добре, якби то була правда, волонтери могли б зітхнути з полегшенням", ‒ розповіла ініціяторка вояжа Інна Рєзнік.

Також волонтерський візит припав на урочисту подію. За жертву крові "Байду" було удостоєно "Медалі Михайла Колодзінського". А "Брата" було відзначено "Хрестом "Карпатської Січі" за відданість національним ідеалам та відвагу у бою. Вітаємо побратимів і дякуємо за службу, відвагу, які надихають!

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"