ВО "Свобода"

ENG

27 березня
Свободівка з Бердянська стала переможницею премії "Жінка року 2018"
Свободівка з Бердянська стала переможницею премії "Жінка року 2018"

Педагог із Бердянська свободівка Ольга Войникова перемогла у номінації "Натхнення року" Всеукраїнської премії "Жінка України 2018".

Ольга Войникова працює вчителькою історії майже 15 років. Народилася в селі Єлисеївка Приморського р-ну, з 1999 року навчалася у БДПУ, отримавши спеціальність вчителя історії та українознавства. 2018 року отримала другу вищу освіту з менеджменту (управління навчальним закладом). У ВО ''Свобода'' ‒ з 2016 року.

Пані Ольга вважає, що саморозвиток ‒ шлях до прогресу. Дуже любить свою роботу, творчих учнів та співпрацю з ними. Будучи людиною з активною життєвою позицією, вчить дітей постійно працювати, не чекати покращення, а бути агентами змін. Саме тому залюбки разом із фундацією "З країни в Україну" брала участь у проєкті "Відкривай Україну". Учні знайшли спонсорів та самотужки реалізували свій проєкт, а саме ‒ зону відпочинку на оглядовому майданчику. Робота з фундацією призвела до номінації у Всеукраїнській премії "Жінка України 2018".

Ольгу Войникову підтримали своїм голосуванням небайдужі берданці, громадські активісти, національні громади, друзі, колеги, учні та їхні батьки. Саме поєднання вчительської роботи з громадською діяльністю допомогли перемогти у номінації "Натхнення року". Найважливіше ‒ усі повірили, що простий учитель, якщо це ще й небайдужа людина, може досягати вершин.

Свободівка про свою перемогу сказала так: "Головне ‒ бути собою і робити справу, якою б вона не була, на благо Батьківщини. А майбутнє ‒ за молоддю. І наш обов'язок ‒ навчати та надихати молодих!".

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"