ВО "Свобода"

ENG

11 квітня
Бердянські свободівці провели відкритий урок для учнів школи
Бердянські свободівці провели відкритий урок для учнів школи

11 квітня 2018 року Бердянські свободівці спільно з "Легіоном Свободи" і ГО "Наші Атланти" відвідали Миколаївську школу.

Ініціятором заходу виступила адміністрація закладу, що запросила націоналістів завітати до їхньої школи задля проведення відкритого уроку. Під час заходу діти з задоволенням слухали гостей. Темою обговорення була війна на Донбасі, а також волонтерська діяльність, що, починаючи з 2014-го року, є невід'ємною частиною життя майже кожного небайдужого українця.

Ольга Войникова, свободівка з Бердянська, розповіла про волонтерську діяльність наступне: "Кожен небайдужий громадянин зараз не тільки серцем вболіває за хлопців на передовій, але й допомагає, чим може. Ми проводимо збір волонтерської допомоги для тих, хто боронить наші кордони, хто захищає нас із вами. Для них дуже важлива наша увага, тому вони завжди вдячні, що ми приїжджаємо і допомагаємо їм речами першої необхідности". Микола Тюркеджи, голова ГО "Легіон Свободи" в Запорізькій області, розповів про добровольців на Сході України. Також зазначив про важливість спокійного життя для студентів і учнів.

Учні школи з зацікавленням слухали розповіді, активно включаючись в обговорення. Ця приємна зустріч завершилася передачею листів, малюнків і харчів для військових на Донбасі.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"