ВО "Свобода"

ENG

17 травня
Запорізькі свободівці відзначили День української вишиванки
Запорізькі свободівці відзначили День української вишиванки

17 травня 2018 року Запорізька "Свобода", міський осередок ВГО "Сокіл" спільно з запорізькою"Просвітою" провели традиційний марш, приурочений до Дня української вишиванки.

Захід розпочався біля Запорізької міськради, де під веселий гомін і патріотичні гасла учасники рушили колоною до площі Героїв Майдану. Під час маршу лунали українські пісні і націоналістичні гасла. До заходу долучилися патріотично налаштована молодь, цілі сім'ї в вишиванках, де навіть наймолодші учасники були вдягнені в український національний одяг. Також разом з людьми йшли й хатні тваринки - коти й собаки в вишиванках.

На учасників дійства чекав святковий концерт і фотозона, де кожний охочий мав змогу сфотографуватись на тлі жовто-синього стягу з гербом і українським орнаментом.

На концерті лунали українські народні пісні від молодших вихованців 45-ї школи та центру культури Запорізького національного університету, "Спас-Яр" провів показовий виступ козацького бойового мистецтва.

Під час заходу відбулось урочисте нагородження відзнаками за волонтерську діяльність, а саме за внесок до Великоднього кошику військовослужбовцям на Сході.

"День української вишиванки ‒ це не просто свято для кожного українця. Українська вишиванка ‒ це знак нашої єдности з поколіннями пращурів, що жили до нас на цій землі з часів козацтва. Вишиванка ‒ це генетичний код кожного українця", - зазначила організаторка заходу, керівник запорізького обласного осередку ВГО "Сокіл" Ярина Геращенко.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"