ВО "Свобода"

ENG

30 червня
У Бердянську відбувся семінар до річниці відновлення Української держави
У Бердянську відбувся семінар до річниці відновлення Української держави

30 червня 2018 року за підтримки Бердянської міської організації ВО "Свобода" відбувся семінар до річниці проголошення Акта відновлення Української держави.

Лозунгом заходу стала перша заповідь українського націоналіста "Здобудеш Українську державу або загинеш у боротьбі за неї". Семінар відбувся в центральній бібліотеці міста, темою якого стала визначна дата в житті українського народу - проголошення Акта відновлення Української держави 30 червня 1941 року. До цієї річниці бердянські націоналісти провели семінар, на якому обговорили актуальні питання державотворення України.

Під час відеоконфереції заслухали істориків з університету ім. Шевченка, що досліджують державотворчу проблематику, місцевих істориків Ольгу Войникову та Володимира Швачка. Також слово мав керівник бердянської "Просвіти" Володимир Пилипенко. Працівники бібліотеки Ірина Тюркеджи та Олена Буркут підготували добірку наукових видань, присвячених визначній даті.

Відео-конференція з істориками університету ім.Шевченка
Відео-конференція з істориками університету ім.Шевченка

"Попри дискусії та різні точки зору на проблематику, пов'язану з Актом, учасники дійшли згоди, що лише українські націоналісти протягом ХХ століття, як справжні господарі, лицарі, провідники боролися за українську державність", - наголосив організатор заходу, керівник міської "Свободи" Микола Тюркеджи.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"